Rise of Empires

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 62.7 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma LEHEGAME Co,.Ltd
Muhteşem görselleri ile sizleri mobil cihazınızın ekranına kilitleyen bir strateji oyunu ile karşı karşıyasınız.

Muhteşem görselleri ile sizleri mobil cihazınızın ekranına kilitleyen bir strateji oyunu ile karşı karşıyasınız.

İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde oyun indirmek istiyorsanız ve bir de strateji oyunları sizleri heyecanlandırıyorsa Rise of Empires oyununu mobil cihazınıza mutlaka indirmelisiniz. 

Tüm dünya sizin hakimiyetinizin altında olmalıdır. Bunu başarmak için ise ilk olarak küçük bir imparatorluk olarak başlıyorsunuz. Daha sonrasında güçlü stratejik başarılar ve savaşlarda kazandığınız başarılar ile daha çok savaşa girmenin keyfini yaşıyorsunuz. Sizde savaşları kazanarak daha büyük bir imparatorluk haline gelin. 

MMO oyun deneyimi sunan Rise of Empires strateji oyununda oldukça kaliteli savaş sahneleri ve oyun içerikleri bulunmaktadır. Oyunun görselliğinin tadını çıkartın ve oyunun her anından keyif almaya bakın. Rise of Empires oyununda güzel şehriniz, halkınız ve güçlü ordunuz sizleri bekliyor, oyunu kazanmak sizin elinizdedir. Stratejik planlarınız ve güçlü bir komutan olmanız sizlere başarı kazandıracak ve tüm dünyanın sizin hakimiyetinizin altında olmasını sağlayacaktır. 

Daha Fazla Göster
Rise of Empires indir
DİĞER SÜRÜMLER